اکسترودر L.lion

ماشین اکسترودر خوراک دام، طیور و آبزیان مخصوص تولید خوراک به روش گرانولی است. بخار و فشار بسیار بالا در سیلندر (حدود ۲۰۰ bar) سبب شکسته شدن هیدروکربن ها و استرلیزه شدن محصول تولید شده می گردد. با شکسته شدن هیدروکربن ها قابلیت هضم محصول افزایش می یابد و استرلیزه شدن ماندگاری آن را بیشتر می نماید.

این ماشین شامل مخزن هموژنایزر استیل، مخزن بارشکن بالای فیدر، فیدر استیل ،  DDC استیل ( دبل کاندیشنر)، الکترو موتور با درایو مخصوص، گیربکس، مجموعه ی سیلندرها، شفت و اسکروها و مجموعه ی کاتر به همراه سیستم PLC  و کنترل پنل می باشد.

از مخزن بارشکن بالای فیدر برای اکسترود کردن مواد اولیه محصولات (به ویژه اکسترود کردن محصولات با اندازه ذرات کوچک) استفاده می‌شود، پل-بستگی به راحتی در مخزن ایجاد می‌شود زیرا اندازه ذرات خرد کوچکتر و تراکم پذیری بد است که سبب ورود ناپایدار مواد و قطع ورود مواد می گردد به طوری که عملیات اکسترود ناپایدار می شود یا ممکن است ماشین مسدود گردد و کیفیت محصولات اکسترود شده یکنواخت نباشد. بنابراین، هنگامی که اکسترودر در حال کار است، مخزن بارشکن بالای فیدر می‌تواند این اطمینان را به ما بدهد که مواد به طور مداوم و پایدار وارد شده و وارد مرحله بعد می‌‌شوند.

اکسترودر خوراک آبزیان

اکسترودر خوراک آبزیان

 

 

 

اکسترودر خوراک آبزیان ۱۲ تن در ساعت

دبل کاندیشنر و کاندیشنر پروسس جهت تولید خوراک میگو

دبل کاندیشنر و کاندیشنر پروسس جهت تولید خوراک میگو

سیستم کاندیشنرسه قلو جهت تولید خوراک دام و طیور

سیستم کاندیشنرسه قلو جهت تولید خوراک دام و طیور

نمونه کارهای مشابه